fbpx

Nawiewniki automatyczne

Nawiewniki automatyczne-ciśnieniowe

auto_VT_101
nawiewniki okienne montaż gdańsk gdynia sopot

Najczęściej wybierany..

Nawiewniki automatyczne są najczęściej montowanym typem nawiewnika przez nasza firmę.  Stosujemy sprawdzone nawiewniki ciśnieniowe polskiego producenta Ventec, są proste w swojej konstrukcji, ale zarówno solidne oraz estetyczne. Dodatkowo, nawiewnik okienny montowany jest w górnej części ramy okiennej, zatem nie szpeci okna oraz nie wygląda jak niepasujacy element w pomieszczeniach. 

Montowany na lata…

Wymienność poszczególnych części jego konstrukcji gwarantuje możliwe jak najdłuższe użytkowanie bez konieczności wymiany nawiewnika. Posiadają trójstopniową kierownicę dzięki, której nawiewniki są sterowane ręcznie i możliwe jest manualne kontrolowanie przepływu powietrza wpuszczanego do pomieszczeń. Dodatkowe membrany blokujące zbyt duże ciśnienie powietrza zapewniają prawidłowe działanie wewnątrz pomieszczenia nawet podczas burz lub silniejszego wiatru. 

montaż nawiewników okiennych nawiewnikimonter
trojmiasto gdynia sopot gdansk montaz nawiewnikow okiennych

Spełniają wszelkie normy

Są to certyfikowane nawiewniki powietrza, posiadające atest techniczny, oraz spełniają wszystkie normy budowlane, doskonale wspomagają system wentylacji grawitacyjnej i są doskonałym środkiem do walki z nadmierną wilgocią w domu. 

Zawsze pasują

Nawiewniki automatyczne dostosowane są do okien PCV (plasitkowych) zarówno współczesnych jak i starszych modeli. Doskonale pracują z urządzeniami grzewczymi ich montaż jest zalecany gdy posiadamy piec gazowy lub węglowy, przeciwnie do nawiewników higrosterowanych.

Nawiewniki powietrza dostępne w wielu kolorystykach.

Nawiewnik automatyczny pod pleśnią na oknie

Masz wątpliwości?

Nie wiesz czy montaż nawiewników jest dla Ciebie? Męczy cię nieustająca wilgoć oraz pleśń na ścianie? Być może rozważasz nawiewniki higrosterowane? Masz problem z wentylacją, ale nie wiesz jak temu zaradzić ? 

Koniecznie zadzwoń do naszego specjalisty a napewno Ci doradzimy! 

+48 795 265 111