fbpx

Montaż nawiewników okiennych

Montaż

nawiewników

okiennych

para na oknach

Nawiewniki Okienne Montaż

Wykonujemy profesjonalny montaż nawiewników okiennych od 10 lat we wszystkich oknach PCV, zarówno starszych jak i współczesnych modelach.

Montujemy na terenie województwa pomorskiego oraz zachodniopomorskiego, większe zlecenia realizujemy na terenie całego kraju.

Współpracujemy z klientami prywatnymi oraz firmami, najczęściej spółdzielniami oraz deweloperami, jednak realizujemy zlecenia już od 1 sztuki.

„Zaufana firma wykonująca pracę profesjonalnie”…

Dostarczamy fachową usługę z gwarancją rozwiązania oraz zrozumienia problemu. Oferujemy także ekspertyzę techniczną, często poprawiamy błędnie wykonany montaż po innych wykonawcach uniemożliwiający poprawne działanie nawiewnika.

Montujemy zarówno nawiewniki ciśnieniowe jak i nawiewniki higrosterowane.

Najczęściej realizujemy montaż nawiewników na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Koszalina, Kołobrzegu oraz Szczecina. 

nawiewniki okienne montaż - referencje
nawiewniki okienne montaż frezowanie

Co to takiego jest?

Montaż nawiewników polega głównie na wyfrezowaniu w odpowiednim miejscu szczelin (nie otworów) pod nawiewnik. Montowanie na własną rękę może być szkodliwe, bardzo łatwo uszkodzić konstrukcje okna.

Aby montaż był poprawny oraz zgodny z normami budowalnymi wymagany jest specjalistyczny sprzęt oraz umiejętności. Szczelinę frezujemy, przestrzegamy przed fachowcami robiącymi dziury wiertarką (takie nawiewniki nie działają). Nawiewnik montowany jest w górnej części ramy okiennej.

Zamontowane nawiewniki są estetyczne oraz praktyczne, nie szpecą okien ani pomieszczeń, nie przeszkadzają przy otwieraniu, nie wychładzają gwałtownie mieszkań, ani nie przenoszą hałasów z zewnątrz. 

Po co montujemy nawiewniki?

Doskonale sprawdzają się przy rozwiązywaniu problemów z wentylacją grawitacyjną lub nadmierną wilgocią wewnątrz pomieszczeń.

Montaż jest także zalecany gdy posiadamy piec gazowy lub węglowy, tworzymy wtedy źródło powietrza dla urządzeń grzewczych, co za tym idzie niwelujemy ryzyko zaczadzeń, w tej sytuacji brak nawiewnika okiennego może być niebezpieczny.

pleśń na ścianie problem z wilgocią

Zachęcamy do bezpłatnej konsultacji z naszym fachowcem.

Jeśli masz wątpliwości co do działania nawiewników i nie wiesz czy warto je zamontować przeczytaj nasz NIEZBĘDNIK WIEDZY O NAWIEWNIKACH.