Montaż nawiewników - wszystko o nas!

Wykonujemy profesjonalny montaż nawiewników okiennych od 10 lat we wszystkich oknach PCV, zarówno starszych jak i współczesnych modelach.Montujemy na terenie województwa pomorskiego oraz zachodniopomorskiego, większe zlecenia realizujemy na terenie całego kraju.Współpracujemy z klientami prywatnymi oraz firmami, najczęściej spółdzielniami oraz deweloperami, jednak realizujemy zlecenia już od 1 sztuki.

"Zaufana firma wykonująca swoją pracę profesjonalnie"

Dostarczamy fachową usługę z gwarancją rozwiązania oraz zrozumienia problemu. Oferujemy także ekspertyzę techniczną, oraz często poprawiamy błędnie wykonany montaż po innych wykonawcach uniemożliwiający poprawne działanie nawiewnika.Montujemy zarówno nawiewniki ciśnieniowe jak i nawiewniki higrosterowane.Najczęściej realizujemy montaż nawiewników na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Koszalina, Kołobrzegu oraz Szczecina.

Co to takiego jest?

Montaż nawiewników polega głównie na wyfrezowaniu w odpowiednim miejscu szczelin (nie otworów) pod nawiewnik. Montowanie na własną rękę może być szkodliwe, bardzo łatwo uszkodzić konstrukcje okna.Aby montaż był poprawny oraz zgodny z normami budowalnymi wymagany jest specjalistyczny sprzęt oraz umiejętności. Szczelinę frezujemy, przestrzegamy przed fachowcami robiącymi dziury wiertarką (takie nawiewniki nie działają). Nawiewnik montowany jest w górnej części ramy okiennej.Zamontowane nawiewniki są estetyczne oraz praktyczne, nie szpecą okien ani pomieszczeń, nie przeszkadzają przy otwieraniu, nie wychładzają gwałtownie mieszkań, ani nie przenoszą hałasów z zewnątrz.

Po co montujemy nawiewniki?

Doskonale sprawdzają się przy rozwiązywaniu problemów z wentylacją grawitacyjną lub nadmierną wilgocią wewnątrz pomieszczeń.Montaż jest także zalecany gdy posiadamy piec gazowy lub węglowy, tworzymy wtedy źródło powietrza dla urządzeń grzewczych, co za tym idzie niwelujemy ryzyko zaczadzeń, w tej sytuacji brak nawiewnika okiennego może być niebezpieczny.

Ile kosztuje montaż nawiewnika?

Koszt całkowitego montażu nawiewnika wacha się pomiędzy 99,00zł, a 190,00 zł.


Zachęcamy do bezpłatnej konsultacji z naszym fachowcem.

+48 795 265 111